مانتو های اسپرت از جمله لباس هایی هستند که در کمد اکثر زنان می توان پیدا کرد. یکی از نکات مثبت درباره آن ها، این است که قابلیت سازگاری بسیار بالایی دارند و می توانند با اکثر لباس ها ست شوند. شما می توانید با مانتو های اسپرت استایل های مختلفی داشته باشد؛ از استایل خیابانی گرفته تا استایل های رسمی. برای این که بهتر بتوانید این لباس را با دیگر لباس های خود ست کنید، در این مقاله برخی از ایده های جذاب برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت را در کنار دیگر لباس ها بررسی خواهیم کرد.

اولین پیشنهاد ما به شما برای پوشیدن مانتو های دخترانه اسپرت استفاده از یک مانتو اسپرت مشکی است. رنگ مشکی از  رنگ های جذابی است که هیچ گاه خسته کننده نمی شود و همیشه جذاب به نظر می رسد. برای فرم دادن به مانتو های اسپرت مشکی می توانید روی آن یک کت مشکی بپوشید. اگر کت شما دارای جزئیات ظریفی در طراحی باشد بهتر است.

برای ادامه ست نیز می توانید از یک شلوار جین جذب استفاده کنید تا ست مانتو دخترانه اسپرت خود را تکمیل کنید.

اگر برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت به دنبال یک استایل واقعا ساده؛ اما بسیار جذاب هستید، می توانید مانتو های اسپرت چرم مشکی را در کنار شلوار های جین راسته تیره بپوشید. برای تکمیل کردن استایل نیز می توانید از بلوز هایی با آستین تور دار انتخاب کنید. برای انتخاب کفش نیز انتخاب های زیادی خواهید داشت؛ اما اگر می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید می توانید به سراغ یک جفت کفش نیم بوت چرمی مشکی بروید تا استایل خود را جذاب تر و کمی رسمی تر نشان دهید.

استایل بعدی برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت، انتخاب مانتو اسپرت های جلو باز است. اگر می خواهید استایل معمولی اما جذابی در طول روز داشته باشید، می توانید این مانتو ها را انتخاب کنید. در کنار این مدل مانتو می توانید یک شلوار جین صاف آبی روشن را انتخاب کنید. برای تکمیل استایل نیز کفش های ورزشی سفید می توانند انتخاب بسیار مناسبی باشند. این استایل بیشتر برای موقعیت های معمولی مانند رفتن به خانه یک دوست یا پیاده روی پیشنهاد می شود.

مانتو دخترانه اسپرت از جمله لباس هایی است که اکثر بانوان حداقل یک دست از آن را در کمد لباس خود دارند؛ اما سوالی که برای اکثر آن ها پیش می آید این است که چگونه می توان آن ها را با دیگر لباس ها ست کرد. به طور کلی مانتو های اسپرت دخترانه بیشتر با شلوار جین و کفش های ورزشی ست می شوند. با این حال برای تنوع بیشتر در این مقاله برخی از جذاب ترین استایل هایی را که می توانید با مانتو دخترانه اسپرت ایجاد کنید، نام بردیم.

نوشته 9 ایده برای استایل کردن مانتو دخترانه اسپرت اولین بار در پولک گالری. پدیدار شد.

source

توسط salamathyper