یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
انتشار در اواخر مهر ماه
نتفلیکس بالاخره از اولین تریلر سریال The Fall of the House of Usher که به احتمال زیاد آخرین پروژه مایک فلنگن برای این سرویس استریم باشد، رونمایی کرد.
از پروژه‌های اخیر فلنگن می‌توان به The Haunting of Hill House «تسخیرشدگی خانه هیل»، The Haunting of Bly Manor «تسخیرشدگی عمارت بلای» و Midnight Mass «عشای ربانی نیمه‌شب» اشاره کرد. اکنون که کمتر از یک ماه با انتشار جدیدترین عنوان این کارگردان فاصله داریم، نتفلیکس از اولین تریلر این سریال ۸ قسمتی پرده برداشته است.
تماشای اولین تریلر سریال The Fall Of The House Of Usher از طریق یوتیوب
در خلاصه داستان منتشر شده برای The Fall of the House of Usher می‌خوانیم: «در این سریال دلهره‌آور و شیطانی که بر اساس آثار ادگار آلن پو؛ نویسنده و شاعر آمریکایی ساخته شده است، رودریک و مدلین آشر؛ برادر و خواهر بی‌رحم، کمپانی داروسازی فورتوناتو را از طریق ثروت، قدرت و برتری به یک امپراتوری تبدیل کرده‌اند. با این حال با کشته شدن وارثان سلسله آشر از جوانی به دست یک زن مرموز، کم کم اسرار تاریک گذشته آشکار می‌شوند.»
چهار قسمت از این سریال تلویزیونی توسط مایک فلنگن و چهار قسمت دیگر نیز توسط مایک فیموناری کارگردانی شده است. بروس گرین‌وود، کارلا گوجینو، راهول کوهلی، زک گیلفورد، کیت سیگل، آنابت گیش، هنری توماس، مایکل توروکو، تانیا میلر، سامانتا اسلویان، کیتی پارکر، مارک همیل، کارل لامبلی و مری مک‌دانل از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
سریال The Fall of the House of Usher در تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۰ مهر ۱۴۰۲) از سرویس استریم نتفلیکس منتشر می‌شود.
اساسینز کرید میراژ رو زودتر بازی کردیم!
فیلم ترسناک از ستاره‌های یوتیوب
source
تولید محتوا

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط salamathyper