بهمن موتور قیمت جدید وانت کارا مهر 1402 را اعلام کرد. وانت‌بار تخصصی بهمن موتور که نسخه ایرانی وانت‌بار مزدا است، زین پس با افزایش قیمت شدید عرضه می‌شود.

قیمت جدید وانت کارا مهر 1402 توسط بهمن موتور اعلام شد. ظاهراً این شرکت خصوصی قصد دارد مبلغ جریمه 14 هزار میلیارد تومانی که از طرف سازمان ملی استاندارد و دادستانی برای این شرکت درنظر گرفته شده است را از جیب متقاضیان درآورد؛ چرا که قیمت کارا تک‌کابین و دوکابین را به طرز عحیبی افزایش داده است.

بیشتر بخوانید: طرح فروش فیدلیتی مهر 1402 [+شرایط، قیمت و موعد تحویل]

قیمت جدید وانت کارا مهر 1402

بهمن موتور بار دیگر و در کمتر از یک ماه، قیمت وانت کارا را افزایش داد. این پیکاپ باری که از جمله محبوب‌ترین وانت‌بارهای ایران است در دسته خودروهای کار و تجاری قرار دارد و به همین دلیل شورای رقابت نمی‌تواند بر قیمت‌گذاری آن نظارت کند.

قیمت این خودرو در آخرین روزهای خرداد ماه امسال با افزایش قابل ملاحظه‌ای رو به رو شده بود و توجه همه را به خود جلب کرد. بعد از آن در یک ماه قبل در شهریور هم بهای جدیدی برایش در نظر گرفته شد و حالا هم پس از گذشت ۱ ماه می‌بینیم که بهمن موتور دوباره قیمت کارخانه‌ای جدیدی برایش در نظر گرفته و موفق شده تا نسخه تک کابین و دو کابین این پیکاپ را گران‌تر به مردم بفروشد.

قیمت کارخانه‌ای نسخه تک‌کابین کارا امروز حدود ۲۷ میلیون و نسخه دو کابین هم ۳۹ میلیون گران‌تر شد و حالا بهای آنها به ترتیب به ۴۸۱ و ۵۱۶ میلیون تومان رسیده.

قیمت جدید وانت کارا مهر 1402 توسط بهمن موتور اعلام شد [+جدول]به این ترتیب باید ببینیم که در غیاب شورای رقابت و یا یک نهاد ناظر پیگیر و سخت‌گیر در زمینه قیمت‌گذاری کار و تجاری‌ها، خودروهای این دسته تا چه حد گران می‌شوند. تا به حال که خرید یک پیکاپ باری با هزینه تمام شده نسبتاً پایینش، بسیار گران‌تر از یک سدان به نسبت لوکس داخلی مانند تارا و شاهین تمام می‌شود.

وانت کارا در کنار آریسان 2 و وانت پراید و البته در فقدان حضور برندهای مطرح خارجی، قیمت بالای پیکاپ‌های چینی و قدیمی شدن نیسان زامیاد توانسته به خوبی جای خود را در بازار باز کند.

وانت کارا تک کابین مجهز به پیشرانه ۲ لیتری با سطح آلایندگی یورو ۵ امکان تحمل وزن باری معادل ۱۰۰۰ کیلوگرم را فراهم می کند. این وانت دارای یک رادیو پخش است که می توانید به کمک پورت AUX و SD به آن متصل شوید و در ضمن این خودرو مجهز به سیستم ضد سرقت ( ایموبلایزر ) است. همچنین کارا تک کابین با ظرفیت ۲ سرنشین گزینه ای مناسب برای حمل کالا می باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ اعلام قیمت جدید وانت کارا مهر 1402 توسط بهمن موتور چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: اسب بخار

source

توسط