کمپانی آمازون پس از بازخوردهای مثبتی که سریال Gen V دریافت کرده، آن را برای فصل دوم تمدید کرده است.

کمپانی آمازون با سرمایه‌گذاری بر روی مجموعه کمیک‌های The Boys (پسران) و تولیدی اقتباسی تلویزیونی از آن در طی سال‌های اخیر، حسابی توجه مخاطبین ژانر ابرقهرمانی را جلب نموده و موفقیت‌های بی‌شماری را کسب کرده است. مجموعه تلویزیونی Gen V (نسل وی) نخستین اسپین‌آف از دنیای پسران به شمار می‌رود که پخش فصل نخست آن به تازگی آغاز شده و در قسمت جدیدش نیز شخصیت محبوب سولجربوی با حضور جنسن الکس را به داستان اضافه کرده است.

حال طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده و در حالی که هنوز ۳ هفته تا پایان فصل نخست Gen V زمان باقی مانده اما کمپانی آمازون پیش دستی کرده و آن را برای فصل دوم تمدید کرده است. مسئله‌ای که نشان می‌دهد این غول سرویس استریم از تعداد بینندگان اسپین‌آف The Boys رضایت کامل داشته و باری دیگر با ماری مورو همراه خواهیم شد تا وقایعی شوکه‌کننده، تلخ و غیرقابل پیش‌بینی را در دنیایی مملو از ابرقهرمانان دیوانه تجربه نماییم.

ورنون سندرز به عنوان مدیر بخش تلویزیونی کمپانی آمازون طی یک بیانیه رسمی اعلام نموده که سریال Gen V در بیش از ۱۳۰ کشور موفق شده تا رتبه نخست تعداد بازدیدکنندگان را به خود اختصاص دهد. تهیه‌کنندگان این اسپین‌آف نیز بابت چنین استقبالی حسابی هیجان‌زده شده و اعلام کرده‌اند که تولید فصل دوم هرچه زودتر آغاز خواهد شد.

بیشتر از این نمی‌توانیم بابت تایید ساخت فصل دوم خوشحال باشیم. نویسندگان با تمام توانشان وارد فاز نگارش فصل جدید خواهند شد. فصلی که مملو از اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی و عجیب خواهد بود.

طرفداران دنیای ابرقهرمانی داریک رابرتسون روزهای بسیار خوشی را سپری می‌کنند. زیرا در حالی که هنوز چندین قسمت از فصل نخست Gen V باقی مانده، این مجموعه توسط کمپانی آمازون برای فصل دوم تمدید می‌شود و در همین حین نیز پروسه تولید فصل چهارم The Boys در جریان می‌باشد تا باری دیگر شاهد تقابل بیلی بوچر و هوملندر باشیم.

منبع: کولایدر

source

توسط