به گزارش ایلنا، علی نعمتی پس از تساوی 2-2 پرسپولیس مقابل صنعت نفت گفت: همه تلاش‌مان را کردیم اما در یکی دو دقیقه بازی تمرکزمان را از دست دادیم و شرمنده هوادارانی شدیم که در هوای بارانی به ورزشگاه آمدند. قطعا این نتیجه را جبران و دوباره خوشحال‌شان می‌کنیم.

وی درباره اینکه بعد از 2 تساوی مقابل ملوان و صنعت نفت بازی سختی مقابل سپاهان خواهند داشت، تصریح کرد: فشردگی بازی‌ها نزدیک است ولی این مسیر سخت را به خوبی رد می‌کنیم و امیدواریم دوباره از هفته بعد در بازی با استقلال تاجیکستان استارت پیروزی‌های‌مان را بزنیم.

مدافع پرسپولیس درباره صحبت‌های حکیم نصاری مبنی بر اینکه او حرف‌های زشتی را به کار برده است، عنوان کرد: فکر می‌کنم درگیری اصلی سمت حکیم بود که به سمت امید عالیشاه حمله کرد. بی‌احترامی او به امید که کاپیتان ما است، به من برمی‌خورد. فکر می‌کنم در درگیری یک مشت هم به صورت من خورده و اگر چیزی به حکیم نصاری گفته‌ام ابتدا او شروع کرد اما اینجا از او عذرخواهی می‌کنم.

نعمتی در پاسخ به این سوال که گل دوم صنعت نفت از خط دروازه رد شده بود، گفت: نمی‌دانم و باید کارشناسان نظر بدهند. فکر می‌کنم من هفته گذشته چیزی گفتم که به بعضی‌ها بر خورده است. من حرف حق را گفتم. آنها یک سال قهرمان شدند و قردادهایشان اینقدر سنگین بود که به ما تیکه می‌اندازند که قراردادتان را کم کنید و …  . همه دیدند که برای آمدن به پرسپولیس چه کار کردم. قطعاً حرف‌هایی که می‌زنند را قبول نداریم.

 انتهای پیام/

source

توسط