بازه زمانی پخش فصل دوم سریال فانتزی و حماسی House of the Dragon که پروسه تولید آن از اعتصابات در امان مانده بود، مشخص شده است.

فصل نخست سریال فانتزی و حماسی House of the Dragon (خاندان اژدها) در جلب نظر طرفدارانی که از فصل پایانی بازی تاج و تخت ناامید شده‌ بودند، موفق ظاهر شد و رکورد تعداد بینندگان قابل توجهی را در سال ۲۰۲۲ میلادی برای شبکه HBO به ثبت رساند. پیش درآمدی که پروسه تولید آن از اعتصابات پر سر و صدای هالیوود در امان ماند و طی ماه‌های گذشته در خفا فیلم‌برداری فصل دوم خود را پشت سر گذاشت تا بیش از پیش به پخش آن در سال آینده میلادی نزدیک شویم.

حال پس از انتشار انواع و اقسام شایعات و گمانه‌زنی‌ها بالاخره شبکه HBO واکنش نشان داده و در جریان یک پنل خصوصی به صورت رسمی بازه زمانی پخش فصل دوم سریال محبوب House of the Dragon را برای فصل تابستان سال ۲۰۲۴ میلادی اعلام کرده و پشت درهای بسته از نخستین تریلر آن نیز رونمایی کرده است. تریلری که هیچگونه اطلاعات و جزئیاتی از آن به بیرون درز پیدا نکرده است.

این سریال اقتباسی از کتاب “آتش و خون” به قلم جرج آر. آر. مارتین محسوب می‌شود؛ کتابی که حدود ۲ قرن پیش از وقایع بازی تاج و تخت جریان داشته و سقوط خاندان تارگرین را به سبب بروز جنگ داخلی که با نام رقص اژدهایان شناخته می‌شود را به تصویر کشیده است. جنگی که اعضای این خاندان را رو در روی یکدیگر قرار داده و امپراتوری آن‌ها را برای همیشه تضعیف می‌کند.

سال ۲۰۲۴ میلادی بار دیگر میزبان پخش فصل‌های دوم سریال‌های House of the Dragon و The Lord of the Rings: The Rings of Power (ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت) خواهد بود. مسئله‌ای که می‌تواند طرفداران ژانر فانتزی را به وجد بیاورد.

منبع: اسکرین‌رنت

source

توسط