تعویض خودروکاربران عزیز
خودرو شاپ با دارابودن تیم مجرب و کارشناسان مجرب و رصد و پایش شرکت های لیزینگ خودرو دولتی و بانکی همواره در صدد به روز کردن شرایط فروش قسطی خودرو و به عنوان کارگزار و تامین کننده خودرو در شرکت های لیزینگ خودرو سعی در خدمات رسانی در این حوزه یک لحظه دست از فعالیت بر نمی دارد .
و همواره بهترین شرایط اقساط را برای شما فراهم می نماید به نحوی که پس از تکمیل و ارسال فرم مشاوره خرید خودرو اقساطی , کارشناسان با شما تماس و پس از سنجش شرایط بودجه و مدارک مورد نیاز بهترین شرایط را برای شما فراهم می نماید.
از صفر تا صد خرید خودرو را در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت به دور از شرایط دلال بازی برای شما تهیه و خریداری می گردد.
تمامی شرایط فروش قسطی ماشین در مورد فروش قسطی خودرو خارجی نیز صدق می نماید.
خودرو شاپ در بین شرکت های فروش خودرو کمترین نرخ کارمزد را دارد لذا قبل از تصمیم برای خرید از شرکت های دیگر تمامی هزینه های خرید خودرو را بپرسید بعضا بعضی از شرکت ها اصل صداقت در رفتار با مشتری را رعایت نمی کنند و همواره در تبلیغات خود مبلغ غیر واقعی پیش پرداخت خرید خودرو را قید می نمایند و اصلا اشاره ایی به هزینه های جانبی ان از جمله بیمه بدنه , کارمزد ,مبلغ دریافتی مالیات و توسعه بازار و هزینه کارشناسی رسمی دادگستری را اشاره نمی کنند و شما به خیال اینکه فقط مبلغ پیش پرداخت را محاسبه می نمایید اقدام به خرید می کنید و در روند اجرا با شرایط عجیب و غریب کارمزد و بالابود در قیمت نقدی خودرو مواجه می شوید.
لذا خواهشمند است قبل از خرید اقدامات لازم را انجام و از تمامی هزینه ها اطمینان حاصل فرمایید.
خودرو شاپ تمامی موارد مذکور را قبل از خرید به اطلاع و سمع و نظر مشتری می رساند و با حداقل کارمزد و هزینه های جانبی اقدام به خرید خودرو و تامین آن و سپس انجام امور لیزینگ می پردازد.
لذا قبل از هر اقدام ابتدا نسبت به تکمیل و ارسال فرم مشاوره خودرو اقدام فرمایید تا کارشناسان خودرو شاپ با شما تماس بگیرند.

دریافت مشاوره خرید خودرو اقساطی


در مورد فروش سریع خودرو نیز به همین منوال اقدام می گردد و عمده فروش خودرو از محل خودرو هایی که متقاضیان برای فروش گذاشته اند تامین می گردد که حسن این کار در این است که خودرو در دست مصرف کننده واقعی بوده و به دور از هرگونه دلال بازی در اختیار شما قرار می گیرد.
جهت دسترسی سریع به تمامی قسمت های سایت از وب اپلیکیشن خودرو شاپ استفاده فرمایید.( اینجا کلیک کنید)

source

توسط