شرکت کرمان موتور در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو، لوکس ترین کراس اوور بنزینی خود را با نام KMC JS6 معرفی کرد.

به گزارش آخرین خودرو، کی ام سی JS6 در دو تیپ بنزینی و پلاگین هایبرید به بازار می آید. هر دو این خودروها کراس اوورهای ۵ نفره هستند که از نظر ابعاد و اندازه با هم برابرند. همچین KMC JS6 لوکس ترین کراس اوور کرمان موتور به حساب می آید. گفته می شود که این خودروها در بهار سال آینده به بازار می آیند. کی ام سی JS6 به صورت مونتاژی با داخلی سازی بالا، در کارخانه کرمان موتور تولید می شوند.

لوکس ترین کراس اوور کرمان موتور معرفی شد + ویدیو

کراس اوور KMC JS6 به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر TGDi مجهز است. این پیشرانه ۱۷۲ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده JS6 از نوع شش سرعته اتوماتیک دو کلاچه تَر است که توان را به چرخ های جلو می رساند. باید در نظر داشته باشیم که KMC JS6 از نظر ابعاد و اندازه از خودرویی مانند KMC X5 بزرگتر است و امکانات بیشتری را در اختیار سرنشینان قرار می دهد.

کرمان موتور اعلام کرده است که JS6 بنزینی با امکاناتی مانند ترمز پارک برقی، اتوهلد، دوربین ۳۶۰ درجه، دسته دنده الکتریکی چرخشی، دنده پشت فرمان، فرمان کمکی برقی، استارت دکمه ای، کروز کنترل، سنسور نور، فناوری LED چراغ ها، آینه الکتروکرومیک، جلو آمپر دیجیتال، شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، رادار نقطه کور، صندلی برقی راننده، گرمکن صندلی های جلو، حافظه صندلی راننده، تهویه دوکاناله اتوماتیک با پاکسازی هوای کابین، درِ صندوق عقب برقی، اپل کارپلی، اندروید اتو، شارژر بی سیم تلفن همراه، سقف پانوراما و… به بازار عرضه می شود.

نوشته لوکس ترین کراس اوور کرمان موتور معرفی شد + ویدیو اولین بار در آخرین خودرو. پدیدار شد.

source

source

توسط