به گزارش پرشین خودرو، در همگرایی هیجان‌انگیز ورزش و فناوری‌های پیشرفته، فونیکس، برند نوآور در عرصه خودروهای مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا، به عنوان یکی از حامیان مسابقه فوتبال دور دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ ظاهر شد.

رقابت حساس ایران و هنگ کنگ در ورزشگاه آزادی تهران انجام شد، و فونیکس جایگاه خود را به عنوان یکی از نام‌های تاثیرگذار صنعت خودرو در خلال تماشای این رویداد به نمایش گذاشت.

فونیکس با افزودن هیجان خودرویی به این رویداد ورزشی، دو خودروی برجسته خود را پشت هر یک از دروازه‌های پیست دو میدانی به نمایش گذاشت. یکی از این خودروها، فونیکس‌ اف‌ایکس بود که تجسمی از جوانی، اسپرت بودن و طراحی آینده نگر را با خود به همراه دارد که با طراحی مدرن و جذاب و شتاب خیره‌کننده خود، عنوان سریع‌ترین کراس‌اوور مونتاژی کشور را در زمان ارائه به خود اختصاص داد.

خودروی دیگر فونیکس که در این مسابقه فوتبال به نمایش گذاشته شود، تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید بود که به‌ عنوان محصولی تحول‌آفرین، اولین محصول پلاگین هیبرید مونتاژی در صنعت خودرو ایران است. فراتر از ویژگی‌های های ممتازی که تیگو ۸ پرو را تعریف می‌کند، نسخه پلاگین هیبرید آن با کمک به کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و تعدیل هزینه‌های سوخت، نقطه عطف قابل توجهی در صنعت خودروسازی ایران خواهد بود.

در کنار تماشای رقابت ایران و هنگ‌کنگ از چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی که طرفداران را در عمق هیجان فوتبال قرار داد، تماشاگران این فرصت را داشتند که از نزدیک شاهد نمایش فونیکس اف‌ایکس به‌عنوان نماد جوانی و خودروهای آینده در کنار تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید باشند که ترکیبی بی نظیر از عملکرد، تکنولوژی‌های نوین و اولویت دادن به محیط زیست است.
رقابت ایران و هنگ‌کنگ از ساعت ۱۸ امروز پنجشنبه ۲۵ آبان ماه جاری برگزار شد و تیم ملی فوتبال ایران در این بازی چهار بر صفر برنده شد.

source

توسط